Megoldásra vár

Hatalmas repedések a járdán

Anonim Járókelő

A Helsinki úton a 66-os és 224-es busz megállójához vezető járdaszakaszon hatalmas repedések vannak a járdán, vagy öt-hat is. Már írtam emiatt, azt a választ kaptam anno, hogy tudják, nem prioritás egyelőre. Aztán jutott eszembe, hogy én öt és fél éve járok arra (lábbal hajtós rollerral, mindnél meg kell állnom), és már akkor is ott volt. Tényleg ennyire nem prioritás? Ebben a városban tényleg csak az autósok a prioritás?

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Helsinki út 9

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Most jutott csak eszembe, hogy ez már minimum öt és fél éve!!! így van (én azóta járok erre), ennyire nem számítanak a gyalogosok és sporteszközön közlekedők?! (akik nem mellesleg veszik a fáradtságot...
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifordított utcakő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Otthagyott betonkocka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Budapest Közút
    Alkotás utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére