Megoldásra vár

hibás útirányjelző táblázás

Anonim Járókelő

A táblák egy része rossz irányba mutat.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, 1311-Duna Aréna

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtáblát felvettük a hibacímeink közé. Kollégáink kapacitásuk függvényében megigazítják az elfordult táblákat.

    Kérjük tájékoztatásunk szíves elfogadását.

    Tisztelettel,

    BUD
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére