Megerősítésre vár

Lomis tábla

Kérem távolítsák el a lomis táblát a fáról. Hamzsabégi út 9-10 közötti fán van.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hamzsabégi út 10

Hozzászólások

  • Open Eye visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Felgyulladt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Váli utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Közterületen felhalmozott lomok.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kenderes utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegális szeméthalmok Újbudán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére