Válaszra vár

Padok hiánya a töltés tetején

Régen itt voltak padok, azonban a felújítás alkalmával eltűntek. Igaz va park részen vannak padok, de itt a töltés tetején végig nincsenek padok sajnos.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kerékpár út

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 343310 /2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Státusz: Lezárt, megoldott

    Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma Főváros hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldtem e szerv részér...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyes futópálya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kind Winter
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Margitsziget (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Veszélyes kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Zerind vezér utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére