Megoldott

Tulcsordulo szemetes a Vadaskerti utcai villamosmegalloban

Anonim Járókelő

A Vadaskerti utcai villamosegalloban (a Szell Kalman ter iranyaba) ma reggel ennek a szemettol tulcsordulo kukanak a latvanya fogadott. Mivel ezen az utvonalon sok ovis/iskolas jar, akik itt dobjak ki az uzsonna-szemetet, erdemes lenne ide egy nagyobb, vagy egy plusz szemetest kihelyezni. Koszonom elore is ha ezt megfontoljak!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Völgy u. 2a

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszínre szakmailag nem tartjuk indokoltnak plusz edény kihelyezését. A tele edény ürítését munkatársaink elvégezték.

    T...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gábor Áron utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt a kuka

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Cimbalom utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére