Megoldásra vár

graffiti a lépcső mellett 2 oldalon 4-6V lépcső - Boráros tér

Anonim Járókelő

graffiti a lépcső mellett 2 oldalon 4-6V lépcső - Boráros tér

Kérjük távolítsák el a graffitit, a gyors választ és intézkedést nagyon köszönjük!

foto: 2023-11-15 reggel

Budapest, Boráros tér

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér aluljáró

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    November közepén még nem volt téli idő.... ;)

    Várjuk akkor a tavaszi -nyári megoldást ;)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy amennyiben az időjárás lehetővé teszi, ismételten eltávolítjuk a firkákat. A munkálat elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel:...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés, eddig nincs változás, azaz csak több lett a graffiti
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eseteg érdemes lenne rajta művészi graffitit elhelyezni és akkor a kóklerek nem tagelnék be ezekkel az amatór dolgokkal...
  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kálvin tér aluljáró összefirkálva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kálvin tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Graffiti a szobron

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Eötvös tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált felületek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Margit Körút (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére