Megoldásra vár

balesetveszélyes járda

A Budapest 14. kerület, Heveder utca 2. előtt a járdából ki van vágva egy darab. Ebben megbotlottam és elestem. Az esés következtében 8 napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedtem. Betört az orrom és több helyen (arcán, homlokán, kezén) zúzódásaim lettek. Mentőt kellett hívni, sérüléseimet a Baleseti Intézet ambulanciáján látták el. A sérülés miatt ezúton kárigényt jelentek be, valamint kérem a járda balesetveszélyes szakaszának haladéktalan helyreállítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Heveder u. 2

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00133648 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata Képviselő-testületének a közösségi együttélés alapvető szabályairól és azok
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, hogy használtad az oldalunkat.
    Bejelentésedet továbbítottuk, azonban a kárigényt a felületen nem tudsz igényelni, ebben a Járókelő sajnos nem tud segíteni.
    Köszönjük megértésed!
    A Já...
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Varju Elek Károlyné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Romanek Imre
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Miskolci utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Félbehagyott járda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére