Válaszra vár

Elhagyott kerékpár

FRISSÍTÉS: 2023.11.17

A IX. Kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet válasza:
"Közterület-felügyeleti Irodánk a beadványában jelzett ügyben — azaz a kerékpárok elszállítására — hatáskörrel nem rendelkezik.
A kerékpárok elszállítására akkor van lehetőség, ha azok hulladéknak minősítése megtörténik. Amennyiben a kerékpárokat hulladéknak minősítik, úgy a hulladék elszállítására jogosult szerv(ek) jogosultak az ügyben eljárni.
Kerületünkben a hulladék elszállítására a FESZOFE Nonprofit Kft. (1097 Budapest, Gubacsi
út 89., e-mail: feszofe@feszofe.hu, tel.sz.: 455-0617) jogosult, így észrevételeit az illetékes
szerv felé jelezheti."

-----

Tárolóban régóta egy defektes, rozsdás, nyereg nélküli kerékpár, kérjük eltávolítani.
Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Lónyay u. 1

Hozzászólások

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FESZOFE Nonprofit Kft."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "FESZOFE Nonprofit Kft."-ra.

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: FESZOFE Nonprofit Kft.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Tárolóban régóta egy defektes, rozsdás, nyereg nélküli kerékpár, kérjük eltávolítani. Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS: 2023.11.17 A IX. Kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet válasza: "Közterület-felügyeleti Irodánk a beadványában jelzett...

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Közterület-felügyeleti Irodánk részére a 133612 hivatkozási számon továbbított megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm XX/8714-2/2023 ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökr...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Zemkó Szonja bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rendszámnélküli autómentő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Illatos út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Fonyód utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    1 éve lejárt műszakis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Jagelló út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére