Válaszra vár

Aluljáró állapota

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.11.18.:

Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett edény és graffitis elem nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért bejelentését továbbítottuk az illetékesnek a probléma megoldása érdekében."

-----

Jelzett helyszínen lévő aluljáró üveglapja rongált, graffitis.
Ezen kívül a felszerelt kukából is undorító lefolyás van a lejárat falazatán (talán érdemes lenne a kukát is korszerűbb, zárt edényre cserélni).

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a jelzett tételeket!

Pontos helyszín:
47.50523409483356, 19.062892377475073

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Oktogon 1

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő aluljáró üveglapja rongált, graffitis. Ezen kívül a felszerelt kukából is undorító lefolyás van a lejárat falazatán (talán érdemes lenne a kukát is korszerűbb, zárt edényre cserélni). Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a jelzett tételeket! Pontos helyszín: 47.50523409483356, 19.06289237747...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett edény és graffitis elem nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért bejelentését továbbítottuk az illetékesnek a probléma m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitik a Nyugati téri aluljáróban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nyugati pályaudvar M (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Graffiti a szobron

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Eötvös tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált felületek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Margit Körút (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére