Megoldott

Lehullott levelek a kerékpár úton és a zebrán gyűlnek

FRISSÍTÉS 2024.01.23

Budapest Közút válasza:
"A főváros közúthálózatának takarítása nem képezi Társaságunk feladatkörét. A VIII. kerület Üllői úton lehullott falevelek ügyében a BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zrt. – FKF Köztisztasági Divíziója illetékes eljárni."

----------

A Üllői úton idén átadott kerékpár sáv extrém veszélyes lett az oda összehordott levélhalmok miatt. Rahajtva ebben a párás időjárásban balesetveszélyes. Kikerülni nem mindig lehetséges. Még a gyalogos átkelőre is kerültek halmok a Corvin negyed és a Nagyvárad tér közötti szakaszon.

Lehet hogy ideiglenesen kerültek oda, de akkor is veszélyes. Látni lehetett hogy mások és elcsúsztak rajtuk.

Itt nem az egyszeri eset a baj, hanem a gyakorlat.

Köszönöm ha tudnak ezzel kezdeni valamit.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, M4 81

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentésben szereplő terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/133520/lehullott-levelek-a-kerekpar-uton-es-a-zebran-gyulnek
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Üllői úton idén átadott kerékpár sáv extrém veszélyes lett az oda összehordott levélhalmok miatt. Rahajtva ebben a párás időjárásban balesetveszélyes. Kikerülni nem mindig lehetséges. Még a gyalogos átkelőre is kerültek halmok a Corvin negyed és a Nagyvárad tér közötti szakaszon. Lehet hogy ideiglenesen kerültek ...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ángyán László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét útszél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Keller László
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nagykőrösi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fenyők az örökkévalóságnak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Lónyay utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nehru park kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Közraktár utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére