Megoldásra vár

Szétrohadt raklap alatt tátongó lyuk

Anonim Járókelő

X.Gyömrői út 1-5 elött egy szétrohadt raklap alatt tátongó lyuk van . Kérjük az illetékest , hogy szüntesse meg. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gyömrői út 1

Hozzászólások

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Körbekerítették
  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Alámosott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kör alakú próbafuratok a járdában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szállás utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére