Megoldott

Álló víz megelőzése

Anonim Járókelő

VIII. Ker Kálvária tér - Baross utca kifele vezető forgalmi sávján kérem a falevelek feltakarításat nagyobb esőzés előtt, mert 20-25m hosszan képes a külső forgalmi sávban megallítani a csapadékot.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Józsefváros

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentett terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/133413/allo-viz-megelozese
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhullott galamb tetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Unnamed Road
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Lefagyott úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Erhardt Egon
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Tüske köz (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Jeges út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Turul utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére