Megoldott

Megbomlott fedlap

A Kazinczy utca 10. előtti telekomos aknafedél burkolata megbomlott, hiányos és botlásveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Kazinczy u. 10

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Magyar Telekom visszajelzése alapján
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Törött felületű fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Közepén lyukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Garay tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére