Megerősítésre vár

Burkolat beszakadás

7. Kerület Kazinczy utca 10 előtt beszakadt. Itt erőteljes a gyalogos forgalom

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Kazinczy u. 10

Hozzászólások

  • Bogár Anikó visszajelzésére vár.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Bogár Anikó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Törött felületű fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Közepén lyukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Garay tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére