Megoldatlan

Disznóól a piac bejáratánál

A Bosnyák téri piac Lőcsei úti bejáratánál olyan állapotok vannak, mintha ott hulladéklerakó-hely lenne. Itt jönnek- mennek az ember, parkolnak a biciklik, és elhasznált dobozok, italosflakon és egyéb hulladékkal van tele. Nem tudom, hogy a kereskedők dobálják ide, vagy a vásárlók? De azért illene rendben tartani

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Bosnyák téri piac Lőcsei úti bejáratánál a takarítást a Csarnok és Piacfelügyelet( CSAPI ) dolgozói végzik.
    A Lőcsei út és Bosnyák ut...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére