Megoldott

Életveszélyes szemét

A lépcsőn lefelé menet bármikor belerúghat valaki a lábával ebbe a szilánkokra tört, éles üvegbe. Kérem, vigyék el. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Várfok u. 3

Hozzászólások

  • Szűcs-Zágoni Bella hozzászólt a bejelentéshez.

    Őszintén eszembe nem jutott volna a BDK-nak küldeni egy szemetes kérést, ezen most jól meglepődtem. :D De köszönöm!
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba
    kijavításra került.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód
    hibabejelentésre társaságun...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Alagút utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sitt az aluljáró lejáratában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Batthyány tér H (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére