Megoldott

Takarítatlan, koszos utcák

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.11.03.

II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza:
"Az úttest takarítása az FKF feladata közszolgáltatási szerződés keretében."

---

A Hűvösvölgyi út mentén a járdák, a keresztutcákban pedig az utak és járdák a korhadó levelek miatt piszkosak, csúszósak. Kérem az illetékest, hogy a takarítást végezze el.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Házmán u. 2

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület takarítását munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/133106/takaritatlan-koszos-utcak
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Hűvösvölgyi út mentén a járdák, a keresztutcákban pedig az utak és járdák a korhadó levelek miatt piszkosak, csúszósak. Kérem az illetékest, hogy a takarítást végezze el."-ról "FRISSÍTÉS 2023.11.03. II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza: "Az úttest takarítása az FKF feladata közszolgáltatási szerződés keretében...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Az úttest takarítása az FKF feladata közszolgáltatási szerződés keretében.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Mint ismert jogszabály alapján a járdák takarítása és sikosság mentesítése az adott ingatlan kötelezettsége.

    https://net.jogtar.hu/rendelet?docid=99400048.FOV&dbnum=104
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szemetes út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Érmelléki utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemeteszsákok Völy utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Heinrich István utca (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhanyagolt zöldterület, járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére