Megoldott

ÚJ Zebra nem került lesüllyesztésre, jogsértő!

Anonim Járókelő

Bp XIV. ker Ajtósi Dürer sor, a Zichy Géza utca felé új zebra, troli megálló és zebra sziget készült. SEHOL! egyik esetben sem akadálymentes az átjáró! A taktilis jeleket kitették, de a járda szegély lesüllyesztése nem valósult meg.
Azon az úton vagyunk, ahol a vakok és a mozgássérültek, a gyerekek babakocsival, futóbiciklivel igyekeznek a Ligetbe, játszani, pihenni.
Megbocsáthatatlan, hogy két ekkora KIEMELT beruházás KÖZÖTT, az infrastruktúrában, útépítésben ne vegyen tudomást a jogszabályi előírásokról, az esélyegyenlőség biztosításáról. Ahogy a régi útkereszteződések sem, de a nemrég összegányolt Stefánia - Ajtósi átjáró 40fokos lejtője is vérforraló!
Mielőbbi intézkedésüket kérem!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zichy Géza utca

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére