Megoldásra vár

Faápolás hiánya

FRISSÍTÉS 2023.11.30.

XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza:
"...tekintettel a megnövekedett bejelentések számára, parkfenntartó kollégáink kapacitásuk függvényében el fogják végezni a szükséges munkálatokat, amennyiben financiális kereteink lehetővé teszik."

-------------------

FRISSÍTÉS: 2023.11.16.

A FŐKERT válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszínen Társaságunk csak űrszelvényezést végez, a faápolási munkák a kerületi önkormányzat hatáskörébe tartoznak."

-----

Kedves Illetékes, a Budafoki úton lévő fasor ápolást igényel, az egyik fa sarjai miatt nehézkes a közlekedés, különösen bringával, ráadásul buszmegálló is van előtte, a másik fa pedig kinőtte a favédő rácsot, ami már belenőtt a fába, és megjelent mellette egy bálványfa sarj is, kérem rendezzék a fasort, köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 32b-c

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.11.30. XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza: tekintettel a megnövekedett bejelentések számára, parkfenntartó kollégáink kapacitásuk függvényében el fogják végezni a szükséges munkálatokat, amennyiben financiális kereteink lehetővé teszik." ------------------- FRISSÍTÉS: 2023.11.16. A F...

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.11.16. A FŐKERT válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszínen Társaságunk csak űrszelvényezést végez, a faápolási munkák a kerületi önkormányzat hatáskörébe tartoznak." ----- Kedves Illetékes, a Budafoki úton lévő fasor ápolást igényel, az egyik fa sarjai miatt nehézkes a közlek...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves Illetékes, a Budafoki úton lévő fasor ápolást igényel, az egyik fa sarjai miatt nehézkes a közlekedés, különösen bringával, ráadásul buszmegálló is van előtte, a másik fa pedig kinőtte a favédő rácsot, ami már belenőtt a fába, és megjelent mellette egy bálványfa sarj is, kérem rendezzék a fasort,...

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszínen Társaságunk csak űrszelvényezést végez, a faápolási munkák a kerületi önkormányzat hatáskörébe tartoznak.

    Tis...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Növényi hulladék a zöldterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kocsis utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Játszótér kerítés hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére