Megoldásra vár

Nem visszafestett kerékpársáv

A Pannónia utcában nyáron véget ért a Főtáv munkavégzése, de a Radnóti Miklós utca kereszteződésében nem festették vissza a kerékpársávot.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Radnóti Miklós u. 23

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. kerületi kopott burkolati jelekkel kapcsolatos bejelentését köszönjük. A Pannónia utcában található hibás kerékpáros felfestés javítását a 2024. évi burkolati jel felújítá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére