Megoldásra vár

Pripjatyot idéző állapotú épület

Frissítés 2023.10.31
II. kerületi Városfejlesztő ZRt válasza
A bejelentésben szereplő társasházzal szemben Budapest Főváros Kormányhivatala tud jókarbantartási kötelezési eljárást indítani. A bejelentést megküldjük az illetékes kormányhivatalnak.

........
Szerintem túl sok kommentárt nem igényelnek a kèpek.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit körút 5/a

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Bardócz Csaba*
    irodavezető

    *Járókelő közhasznú Egyesület*

    bardocz.csaba@jarokelo.hu

    *Tisztelt Irodavezető Úr!*

    A lenti megkeresésére Budapest Főváros Kormányhivatala hatáskörében eljárva
    az alább
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Szerintem túl sok kommentárt nem igényelnek a kèpek."-ról "Frissítés 2023.10.31 II. kerületi Városfejlesztő ZRt válasza A bejelentésben szereplő társasházzal szemben Budapest Főváros Kormányhivatala tud jókarbantartási kötelezési eljárást indítani. A bejelentést megküldjük az illetékes kormányhivatalnak. ........ S...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Mint ismert az Önkormányzatoktól a kormány javaslatára az Országgyűlés elvette és a Kormányhivatalok alá rendelte az építéshatósági ügyeket.

    A bejelentésben szereplő társas...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Fodor Dávid bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kőtömb a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Munkácsy Mihály utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt redőny

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Gabriella
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Kuny Domokos utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére