Megoldásra vár

hatalmas tócsa

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.11.23.

Újbuda XI: ker. válasza:"A bejelentést továbbítottuk a Budapest Közút Zrt. részére kérve vizsgálatukat és szükséges intézkedésüket."

--------

Ilyen egy frissen elkészült, új kerékpárút a Völgycsillag utca és Víztükör utca közötti részen. Reméljük van még rá garancia.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dombóvári út 25

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Török Vazul hozzászólt a bejelentéshez.

    Nomen est omen :)
  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés leírását "Ilyen egy frissen elkészült, új kerékpárút a Völgycsillag utca és Víztükör utca közötti részen. Reméljük van még rá garancia."-ról "FRISSÍTÉS 2023.11.23. Újbuda XI: ker. válasza:"A bejelentést továbbítottuk a Budapest Közút Zrt. részére kérve vizsgálatukat és szükséges intézkedésüket." -------- Ilyen ...

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva a 00132834. számú megkeresésre, melyben a bejelentő a Budapest XI. kerület, Dombóvári út 25. előtti kerékpárúttal kapcsolatos észrevételt tesz, az alábbiakat válaszolom....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére