Megoldott

Friss úton, friss süllyedés

Anonim Járókelő

Nemrég készült el a Budafoki út felújítása a Dombóvári út és a Prielle Kornélia utca között. A Budafoki út 93C. kapuja előtt ez a csodás, szép új út már kb. 10-15 cm mélyen meg is süllyedt egy kb. 15 * 30 cm-es területen - pont a kerékpársávon.
Talán még belefér a garanciaidőbe ennek a javítása.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 93

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt megjavították.
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Keskeny kerékpársáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Virag
    Illetékes: Budapest Közút
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem megfelelő átvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagyon régi úthibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére