Megoldatlan

Beszakadt járda

FRISSÍTÉS: 2023.11.13.
Önkormányzati válasz:
"A bejelentést áttettem a Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. részére, szíveskedjenek átállítani rájuk."

------------
2006-ban épült társasház előtt két három évente föl kell újítani a járdát, mert semmilyen vízügyes ember nem hiszi el, hogy a pirossal bekarikázott csőből folyik a víz, és mindig kimossa a földet a járda arról.
Arra hivatkoznak, hogy ez a vízcső nincsen a tervrajzon.
Ami valószínűleg így is van, de akkor is ebből folyik a víz és mindig kimossa a járda ahol a földet.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Bacsó Béla u. 18

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "2006-ban épült társasház előtt két három évente föl kell újítani a járdát, mert semmilyen vízügyes ember nem hiszi el, hogy a pirossal bekarikázott csőből folyik a víz, és mindig kimossa a földet a járda arról. Arra hivatkoznak, hogy ez a vízcső nincsen a tervrajzon. Ami valószínűleg így is van, de akkor is ebbő...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat"-ról "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Jarokelo.hu!

    A bejelentést áttettem a Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. részére, szíveskedjenek átállítani rájuk.

    Köszönöm!

    Üdvözlettel:

    Antalicz Zsolt
    Ügyfélszolgálati Irodavezető

    [c
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyintéző!

    Tisztelt Bejelentő!

    A járdán található csonk véleményünk szerint a társasház/parkolóház
    oldalából lett kivezetve, ezért nem szerepelhet a víziközmű tervrajzain. A
    jelzésben szere...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    MoBi pont a járdát foglalja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Horváth Mihály tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányos aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Magdolna utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdaszegély leválása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zi Anna
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Nagy Fuvaros utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére