Válaszra vár

Törött, megsüllyedt vízközmű-elemek

A Wesselényi és az Eperjes utca sarkánál van egy vízközmű hálózathoz tartozó, törött csatornafedél, illetve az itteni rácsos csatornanyílás körüli aszfalt is megsüllyedt az itt kanyarodó buszoktól.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Wesselényi u. 158

Hozzászólások

  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Adminok!
    Alig 3 hónapos a bejelentés, miért lett máris megoldatlan?
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fejes Ádám
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szent Erzsébet tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére