Válaszra vár

Elhagyott robogó

FRISSÍTÉS 2024.04.11.
Bejelentő hozzászólása:
"Ott van még"

-----------------

Kérem az ill. értesítését.
A jármű nem tűnik úgy, mintha használnák/használható lenne.
Szemben a yard, valószínűleg ezért van még egyben.
https://www.google.com/maps/@47.5030806,19.0899539,3a,15.3y,367.45h,80.38t/data=!3m6!1e1!3m4!1slRDHfWsaW0r7ACxUyLhNYQ!2e0!7i16384!8i8192?entry=ttu
Köszi a segítségét.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Istvánmezei út 1-3

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem az ill. értesítését. A jármű nem tűnik úgy, mintha használnák/használható lenne. Szemben a yard, valószínűleg ezért van még egyben. https://www.google.com/maps/@47.5030806,19.0899539,3a,15.3y,367.45h,80.38t/data=!3m6!1e1!3m4!1slRDHfWsaW0r7ACxUyLhNYQ!2e0!7i16384!8i8192?entry=ttu Köszi a segítségét."-ról "FRIS...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még
  • Tamás Géza visszajelzésére vár.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még
  • Tamás Géza visszajelzésére vár.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00132478 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Önkormányzati Rendészet fotódokumentációval tett bejelentése alapján az eljáró hatóság (Polgármesteri Hivatal Igazgatá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Két sorsára hagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jogellenes közterület használat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Rákospatak utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére