Megoldásra vár

Balesetveszélyes billegő diszburkolat

A Corvin köz bejáratánál, az Erste bank előtt egy fedlap mellett a díszburkolat bokatörés veszélyesen billeg ki a helyről.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Corvin-negyed

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés:2023.11.22. Közút válasza: Józsefvárosi Polgármesteri Hivatal az illetékes. ----------------- A Corvin köz bejáratánál, az Erste bank előtt egy fedlap mellett a díszburkolat bokatörés veszélyesen billeg ki a helyről."-ról "A Corvin köz bejáratánál, az Erste bank előtt egy fedlap mellett a díszburkolat boka...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Balesetveszelyes billego diszburkolat, VIII. Corvin koznel"-ról "Balesetveszélyes billegő diszburkolat"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Tisztelt Bejelentő!

    A hibát hamarosan megvizsgálják.

    Kérjük szíves türelmüket.

    Tisztelettel:

    JGK Zrt.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "A Corvin köz bejaratanal, az Erste bank elottegy fedlap mellett a diszburkolat bokatores veszelyesen billeg ki a helyről."-ról "Frissítés:2023.11.22. Közút válasza: Józsefvárosi Polgármesteri Hivatal az illetékes. ----------------- A Corvin köz bejáratánál, az Erste bank előtt egy fedlap mellett a díszburkolat bokatörés v...

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    MoBi pont a járdát foglalja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Horváth Mihály tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányos aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Magdolna utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdaszegély leválása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zi Anna
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Nagy Fuvaros utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére