Válaszra vár

Állandó szemétprobléma

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen, gyakorlatilag a Batthyány tér kellős közepén minden áldott nap zsákszám áll a szemét.
Nem tudjuk, kihez tartozik, de mivel ez a terület nagy forgalmú, turisták által is gyakorta látogatott övezet, nem hisszük, hogy ez elfogadható megoldás lenne, hogy a földön áll a szemét reggeltől estig.

Kérjük az Illetékest, hogy ellenőrizze a területet, és rendezze az itt lévő állapotokat!

Pontos helyszín:
47.50620809386007, 19.039008093589235

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Batthyány tér H

Hozzászólások

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére