Megoldásra vár

Illegális P+R

Kedves Illetékes, kérem tiltsák be a spontán kialakult szabálytalan parkolást a Rákóczi és a vasúti híd alatt, mellett, zárják le a területet, megakadályozva a további rongálást. A fotókon is látszik, hogy ha nem vetnek gátat a jelenségnek akkor tovább fog gyűrűzi és a felelőtlen autósok letarolják a zöldterületet is. A környéken mindenhol már fizetős a parkolás, az gondolom nem cél, hogy az ilyen szürke zónákban, ingyenes parkolási lehetőségek keletkezzenek.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Infopark (Pázmány Péter sétány)

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést! A kérdéssel kapcsolatosan egyeztetünk a közterület tulajdonos Fővárosi Önkormányzat munkatársaival annak tisztázása érdekében, hogy a jelzett területnek a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Vagy jelöljék ki parkolónak és lehet érte fizetni. Akkor egyből nem lesz népszerű a dolog.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére