Megoldásra vár

Járdára épített felhajtó

Anonim Járókelő

A járdára ráépített felhajtó ami sötétben nem látszik illetve zavarja az akadálymentes közlekedést is.
Valamint a babakocsival is nehezebb elférni tőle.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kassai u. 49

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Ügyintéző: Tóthné Egri Judit Iktatószám: 1/3002/1/2023/V4

    2023. október 19-én elektronikus úton küldött bejelentésével
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Használhatatlan járda.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Színesfém utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Növényzettel benőtt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Szabadkai utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyalogátkelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Boros János
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Kós Károly tér (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére