Megoldott

Rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Füredi u. 63a

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00132353 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A jármű elszállítása megtörtént.

    Üdvözlettel:
    Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata

    From: Jarokelo.hu
    Sent: Thur
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az Óz hozzászólt a bejelentéshez.

    Több mint egy hónapja áll a zöld területen a kereszteződésnél a balesetes, sérült autó. A FÖRI autói mindennap ott mennek el a telephelyre beálláskor.
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Kalocsai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli parkoló autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Czobor utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elszállítás elmaradt?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Czobor utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére