Megerősítésre vár

Eltűnt oszlopok pótlása

Tisztel Illetékes!

2014 környékén tűntek el a járdát védő parkolásgátló oszlopok a Teréz körút - Szobi utca sarkáról, és azóta sem pótolták őket.

Kérem, hogy a járdán parkolás megakadályozására haladéktalanul helyezzék vissza a kidöntött oszlopokat. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 45

Hozzászólások

  • Élhetőbb Városért visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A parkolásgátló oszlopok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A körúton kb az összes sarkon levagdosták. A csonkok meg kiállnak a járdából. Mint itt is:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/132214/levagott-poller-csonk
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó kockakövek és szegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bajza utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Oktogon M (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifordított utcakő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére