Megoldásra vár

Sufni tuning

FRISSÍTÉS 2023.11.30.
Bejelentő hozzászólása:
"Az aszfalt baba lett! A felfestés is pótlódik, vagy úgy szokásosan hézagos marad? És ha már, van ott korábban lekopott is. Csak hogy egyértelmű legyen, meddig terjed a bringás és meddig a gyalog felségterület. Meg nézzék meg az Attila út kersztezésén is, hogy maradéktalanul minden oda kívánkozó pingálás visszaoktrojálódott-e. Ott is ugrott a régi aszfalt és vele a burkolati jelkészlet is. Köszike!"

-------------------------

A Vérmező északi sarkában a háromszög alakú járdaszigeten közművet fektettek és a kerékpárutat is keresztelték. A munka végeztével nem aszfalt borítás kapott a burkolat, hanem egy zöttyenős betont. Ez évek múlva garantáltan kifagy, rés keletkezik. Kérem, kötelezzék a kivitelezőt az eredeti állapot és burkolatminőség zökkenőmentes helyreállítására. Az Attila út másik oldalán a járdát hasonló módon oldották meg, a zebra felfestés is hiányos.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Attila út 137

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Amint az időjárás lehetővé teszi, a kivitelező a felfestéseket pótolni fogja.

    Tisztelettel:

    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal
    Városüzemeltetési- és Beruh
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.11.30. Hozzászólás: "Az aszfalt baba lett! A felfestés is pótlódik, vagy úgy szokásosan hézagos marad? És ha már, van ott korábban lekopott is. Csak hogy egyértelmű legyen, meddig terjed a bringás és meddig a gyalog felségterület. Meg nézzék meg az Attila út kersztezésén is, hogy maradéktalanul m...

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "A Vérmező északi sarkában a háromszög alakú járdaszigeten közművet fektettek és a kerékpárutat is keresztelték. A munka végeztével nem aszfalt borítás kapott a burkolat, hanem egy zöttyenős betont. Ez évek múlva garantáltan kifagy, rés keletkezik. Kérem, kötelezzék a kivitelezőt az eredeti állapot és burkol...

  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kezicsókom! Az aszfalt baba lett! A felfestés is pótlódik, vagy úgy szokásosan hézagos marad? És ha már, van ott korábban lekopott is. Csak hogy egyértelmű legyen, meddig terjed a bringás és meddig a...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A kivitelező a botlásveszély elhárítása érdekében betonozta le a bontást. Jelenleg visszabontották, az aszfaltot pótolják.

    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták, felfestés még hiányzik.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Lenkei Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére