Megoldott

Porladó, repedező, süllyedő fedlapok

A Dózsa György út 56. előtt van egy porladásnak indult, illetve egy repedezésnek indult aknafedél, az Ajtósi Dürer sor 3. előtt pedig egy süllyedésnek indult aknafedél.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dózsa György út 56

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VII. ker. Dózsa György út 56. és a XIV. ker. Ajtósi Dürer sor 3.előtti járdán a sérült fedlapok cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelm...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés nevét "Forladó, repedező, süllyedő fedlapok"-ról "Porladó, repedező, süllyedő fedlapok"-ra.

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Vasalatig kopott aknafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rosszul elhelyezett lefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kápolna utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére