Megerősítésre vár

Volt, nincs kerékpársáv

A Csalogány utca Erőd utca utáni szakaszán hiányzik a táblával jelölt kerékpársáv felfestése.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csalogány u. 43

Hozzászólások

  • Halász Áron visszajelzésére vár.

  • Hajdu Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyanez a probléma júniusban is be lett jelentve. Érdekes, hogy akkor még az a válasz érdekezett, hogy "a cím szerepel az idei évi (!!!) burkolati jel felújítási programunkban". Álnaív kérdés: Változo...
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az érintett útvonal kerékpáros jelei szerepelnek a burkolati jel felújítási programunkban. A kivitelezés időpontjáról azonban nem tudunk pontos információt adni.

    Üdvözlettel:

    BU
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lekopott festés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Buda Budapest, 0201 Margit híd (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Problémás parkolási rend

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére