Megoldásra vár

Eldugult folyókák a KÖKI-n 2.0

Tisztelt Illetékes!

A jól bevált szokásoknak megfelelően, annak adekvát következményeként esőzéskor ismételten áll a tenger a Köki-n.

A jól ismert előzmények itt:
Eldugult folyókák a KÖKI-n
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/56388/eldugult-folyokak-a-koki-n

Nyilván a nyár végi, egyébként dicséretes nagytakarítás alkalmával nem sikerült a folyókákat is kitakarítani, pedig az FKF szakemberei pont ott álltak a pontosan megfelelő géppel a területen, lásd a cikkben: [Nyári nagytakarítást tartottak a KöKi-n - https://uj.kispest.hu/hirek/12299-nyari-nagytakaritast-tartottak-a-koki-n] 3. kép a cikkben, amit ide is betettem. De hát ugye a TMK fogalma manapság már nem ismeretes.

És akkor arról meg nyilván senki nem akar tudomást venni, hogy ez a vízállás milyen módon károsítja a buszok alatt futó burkolatot, stílszerűen mondva tengernyi plusz költséget okozva.

Megjegyzem, a 2. peron ügyében emlékezetes, hogy milyen arrogáns és a helyzetével visszaélő módon rázott le az illetékes:
Eldugult folyókák a KÖKI-n II. 2.0
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/72746/eldugult-folyokak-a-koki-n-ii

Ott sem változott és minden bizonnyal soha nem is fog, a helyzet.

Kérem a hiba elhárításáról intézkedni szíveskedjenek!

Tisztelettel:
Szelényi Dániel

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Kőbánya-Kispest M

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Természetesen, a szokásoknak megfelelően nem történt semmi.
  • Szelényi Dániel visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves adminok! Azt nem értem, hogy másfél hónap alatt hogyan járt le bármilyen határidő, de azt mondhatom, hogy a pozitív hangvételű illetékes válaszlevél ellenére természetesen a jól megszokott módo...
  • Szelényi Dániel visszajelzésére vár.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0045214/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00131250

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban az illetékes BKV Zrt. állásfoglalása alapján tájékoztat...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    nyitott doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szendi Ákos
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lesett a fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Oszlopcsonkok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére