Megoldott

Hetek óta jelzett, javítatlan járdahiba a Váci út elején

Megsüllyedt egy helyen a járda, már körülrajzolták, jelezték, de a javítás elmaradt... - balesetveszélyes.
Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 10

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Judit Pető hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, az elmúlt két héten belül valamikor végre megjavították. PJ.
  • Judit Pető visszajelzésére vár.

  • Judit Pető hozzászólt a bejelentéshez.

    A Budapest Közút válaszát semmitmondónak találom, a bejelentésem címét (Hetek óta...) javaslom átnevezni "Hónapok óta..." kezdetűre.
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Judit Pető bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Desire path

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Szent Margit tér, Budapest, Lehel tér M, 1132 (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betontapazat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére