Megerősítésre vár

Hiányzó fizikai akadályok - szabálytalan járdán parkolás

Tisztelt Illetékes!

A Nemzeti Múzeum körüli utcákban (Múzeum, Bródy Sándor) folyamatos a járdán parkolás, sajnos több helyen hiányoznak a járdákat védő oszlopok. Kérem, pótolják az oszlopokat, hogy megakadályozzák a járdák szabálytalan elfoglalását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Pollack Mihály tér 2

Hozzászólások

  • Élhetőbb Városért visszajelzésére vár.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a megkeresést.

    A parkolásgátló eszközök telepítését beütemezték munkatársaink.

    A szabálytalanul várakozó gépjárműveket kérjük jelezzék a 0680204...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitört poller csonkja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Horánszky utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lefedetlen szuterén lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Karácsony Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó vagy görbe poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Múzeum körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére