Megoldott

Járdán parkolás

FRISSÍTÉS: 2024.01.29.
Bejelentő visszajelzése:
"Mint korábban is írtam semmi nem történt a helyzet változatlan. Nem intézkedtek a hatóságok semmit."
-----------
FRISSÍTÉS: 2024.01.14.
Bejelentő jelzése:
"A 104 db intézkedésben azt furcsállom csak hogy akiket én parkolni látok reggel és délután a két helyszínen azok az autók kb.95 %-ban mindig ugyanazok. Pl: a Vali pékség előtt a fehér Audi kombi és újabban egy német rendszámos X6-os BMW.
Nem hiszem el hogyha 20-30 (és ez messze van a 104-től) alkalommal megbüntették volna őket továbbra is ott állnának. A törzs parkolókon kívül nem szoktak sokan mások ott parkolni.
Szerintem ez kamu amit írtak, de ellenőrizni csak azt lehet hogy jelenleg is kik parkolnak a területen.."

--------------------------------------
2024.01.10.
Önkormányzati válasz:
"Tisztelt Címzett!

A 00131117 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

A 2023. évben 104 db intézkedés történt az érintett helyszínen járdán való szabálytalan megállás miatt. A területet a Zuglói Önkormányzati Rendészet továbbra is rendszeresen ellenőrzi és a szükséges intézkedést foganatosítja.

Üdvözlettel:
Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata"
------------------------
FRISSÍTÉS: 2023.12.29

A bejelentő visszajelzése alapján:
,,Sok változás nem tapasztalható. Mind a Green Hotel mind az Albán Pékség előtti területen a szokásos autók parkolnak.
A napokban írta a sajtó hogy az ELTE előtt a Múzeum krt-on a járdán parkoló Lamborginit a rendőrség büntette meg illetve Kern Andrást is szintén a rendőrség büntette a járdán parkolásért.
Ezen a járdán miért nem illetékes a rendőrség??? Minden nap az Albán Pékségben és a kínai étteremben vásárolnak a készenléti rendőrök.
Nem lehetne megkeresni a rendőrséget ez ügyben hogy miért nem illetékesek????"
-----------------
FRISSÍTÉS: 2023.10.25.
Önkormányzati válasz:
"Tisztelt Címzett!

A 00131117 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

Az érintett helyszínt a Zuglói Önkormányzati Rendészet járőrei visszatérően ellenőrzik, és szabálysértés észlelése esetén a szükséges intézkedést foganatosítják.

Üdvözlettel:
Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata"
-----

A Kerepesi út 28 és 34 közötti járdán mindennap autók parkolnak a járdán hogy kikerüljék a fizetős parkolást. Van parkolóhely csak fizetős, ezért a járdán állnak minden nap reggel is és délután is. A rendőrök minden nap az ottani kínai étkezdébe járnak reggelit venni és ebédelni de nem foglalkoznak a szabálytalan parkolással és ezzel ösztönöznek másokat is a járdán parkolásra hiszen látják az emberek hogy következmény nélkül megtehetik.
A Vali pékség előtt a tulajdonos AUDI kombija áll egész nap a járdán. A Green Hotel előtt egy Opel parkol rendszeresen, de a turistákat szállító busz is parkolt már a járdán a szerelvénybolt előtt is mindig állnak autók. A fotókon jól látszódik hogy reggel iskola kezdéskor főleg nagy a forgalom és kerülgetni kell a parkoló autókat.
Jó lenne ha valaki érvényt szerezne annak, hogy a járda nem parkoló. Álljanak a fizetős parkoló helyre és hagyják szabadon a járdát.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerepesi út 36

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00131117 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Önkormányzati Rendészet tájékoztatása szerint fokozottan, visszatérően ellenőrzi az érintett helyszínt és rendszeresen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.01.29. Bejelentő visszajelzése: "Mint korábban is írtam semmi nem történt a helyzet változatlan. Nem intézkedtek a hatóságok semmit." ----------- FRISSÍTÉS: 2023.12.29 A bejelentő visszajelzése alapján: ,,Sok változás nem tapasztalható. Mind a Green Hotel mind az Albán Pékség előtti területen a szok...

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.12.29 A bejelentő visszajelzése alapján: ,,Sok változás nem tapasztalható. Mind a Green Hotel mind az Albán Pékség előtti területen a szokásos autók parkolnak. A napokban írta a sajtó hogy az ELTE előtt a Múzeum krt-on a járdán parkoló Lamborginit a rendőrség büntette meg illetve Kern Andrást is sz...

  • Karolina Karolina hozzászólt a bejelentéshez.

    Mint korábban is írtam semmi nem történt a helyzet változatlan. Nem intézkedtek a hatóságok semmit újra lehet nekik küldeni hátha megunják.
  • Karolina Karolina visszajelzésére vár.

  • Karolina Karolina hozzászólt a bejelentéshez.

    A 104 db intézkedésben azt furcsállom csak hogy akiket én parkolni látok reggel és délután a két helyszínen azok az autók kb.95 %-ban mindig ugyanazok. Pl: a Vali pékség előtt a fehér Audi kombi és új...
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00131117 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A 2023. évben 104 db intézkedés történt az érintett helyszínen járdán való szabálytalan megállás miatt. A területet a Zuglói Ö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Kerepesi út 28 és 34 közötti járdán mindennap autók parkolnak a járdán hogy kikerüljék a fizetős parkolást. Van parkolóhely csak fizetős, ezért a járdán állnak minden nap reggel is és délután is. A rendőrök minden nap az ottani kínai étkezdébe járnak reggelit venni és ebédelni de nem foglalkoznak a szabálytalan ...

  • Karolina Karolina hozzászólt a bejelentéshez.

    Sok változás nem tapasztalható. Mind a Green Hotel mind az Albán Pékség előtti területen a szokásos autók parkolnak.
    A napokban írta a sajtó hogy az ELTE előtt a Múzeum krt-on a járdán parkoló Lamborg
    ...
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00131117 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    Az érintett helyszínt a Zuglói Önkormányzati Rendészet járőrei visszatérően ellenőrzik, és szabálysértés észlelése esetén a sz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Karolina Karolina hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Draskóczi Ádám!

    Valóban látszódik hogy elfér egymás mellett több gyalogos egészen addig míg a mellette lévő murvás fizető parkolóból mindenki a járdára fog állni hogy ne kelljen fizetnie. A te...
  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem a rendőr dolga. A rendészé. Kérdés foglalkozik-e vele.
  • Draskóczi Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    A képeken is remekül látszik, hogy bőven elfér egymás mellett 3-4 gyalogos is.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Karolina Karolina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lezárt közterület - senkiföldje

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Puskás Ferenc Stadion M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Bosnyák tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Két kisteherautó elfoglalja a járdát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Egyenes utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére