Válaszra vár

Aszfaltmarás után nem visszafestett kerékpársáv

A Thököly úton Hungária krt. irányban a Stefánia útnál felmarták a felgyűrődött aszfaltot, de a kerékpársávot nem festették vissza.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 78

Hozzászólások

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldásra vár
  • Halász Áron visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk a XIV. ker. Thököly úton több helyen végez nagyfelületű burkolatjavítást. Ezek végeztével az útburkolati jeleket pótolni fogjuk. A megvalósulásig k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott bicikliút felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rengeteg kátyú a bringaúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs hely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gyalog Vagyok
    Illetékes: Budapest Közút
    Krúdy Utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére