Megoldott

Etele tér: sár a járdán

FRISSÍTÉS 2023.10.05.
Bejelentő hozzászólása:

"Csatoltam a fényképeket az "elvégzett takarítás" utáni állapotról.
Tény, hogy kevesebb sár van a járdán, de ezt azért nem kéne kész állapotnak nevezni."

----------------------------------

FRISSÍTÉS 2023. 10. 02.

XI. kerület Újbuda Önkormányzat válasza:

Köszönjük észrevételét. Az Ön által jelzett helyszín nem Önkormányzatunk kezelésében áll, ezért munkatársam bejelentését továbbította a Budapesti Közművek Zrt. FKF Köztisztasági Divíziója felé, kérve intézkedésüket.

_____________________

A képeken látható sárt még egy nyár végi özönvízszerű esőzés mosta ki a járdára az Etele tér sarkán, az Erdős és fiai cukrászdával szemben. Kérem a járda takarítását, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele tér 3

Hozzászólások

  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Az imént jártam ott, most egész jól néz ki.
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását ismételten elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/131072/etele-ter-sar-a-jardan
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023. 10. 02. XI. kerület Újbuda Önkormányzat válasza: Köszönjük észrevételét. Az Ön által jelzett helyszín nem Önkormányzatunk kezelésében áll, ezért munkatársam bejelentését továbbította a Budapesti Közművek Zrt. FKF Köztisztasági Divíziója felé, kérve intézkedésüket. ________________...

  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Csatoltam a fényképeket az "elvégzett takarítás" utáni állapotról.
    Tény, hogy kevesebb sár van a járdán, de ezt azért nem kéne kész állapotnak nevezni.
  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/131072/etele-ter-sar-a-jardan
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A képeken látható sárt még egy nyár végi özönvízszerű esőzés mosta ki a járdára az Etele tér sarkán, az Erdős és fiai cukrászdával szemben. Kérem a járda takarítását, köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2023. 10. 02. XI. kerület Újbuda Önkormányzat válasza: Köszönjük észrevételét. Az Ön által jelzett helys...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Köztisztaság"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Csipak Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ürülék és szemét a Galvani utcán.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Galvani utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Budaörsi út járda koszos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére