Megoldott

Közútra pakolt virágládák

Anonim Járókelő

A Kocsis utca megjelölt szakaszán az egyik oldalt sincs gyalogos járda, az irodaház a magánparkolóját nagy viragosládakkal zárja el, melyeket nem a magánparkoló területére, hanem a közút szélére helyeztek el, így még tovább szűkítve a közutat és akadályozva a vízelvezetést.
Kérem vizsgálják felül a helyzetet, hogy erre a szűk utcára hogy helyezhettek ki vasbeton virágládákat!
Helyszín: Kocsis utca Petzvál és Fehérvári út közti szakasza.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 85/c

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére