Megoldott

Padok alatti szemét

Szeretnék kérni takarítást két további pad alatt is az Etele úti parkban. A szökőkút közelében állnak, a szökőkútnak az Etele Plázával ellentétes oldalán. A szökőkútnak és a plázának háttal fordulnak. Különösen szemetesek.

Köszönjük a munkát!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele Park

Hozzászólások

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Frank E. hozzászólt a bejelentéshez.

    Fel van söpörve (már egy ideje). Köszönjük a munkát – és a közvetítést!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Padok alatti szemét (Etele úti park #③)"-ról "Padok alatti szemét"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Frank E. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Törökverő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Illegális lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fülőke utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére