Megoldott

Üvegszilánk a Bártfai utca megállónál

Innen is az üvegtörmelék felsöprését szeretném kérni. A hely: Kelenföld, az 1-es villamos Bártfai utcai megállójához vezető zebra déli (park felőli) vége, a két padnál.

Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bártfai utca

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Frank E. hozzászólt a bejelentéshez.

    A mostani „szemetelési kultúránk” mellett heti végigsöpréssel lehetne nagyjából rendben tartani ezt a szép parkot. Jó volna, ha csoportosítanánk rá forrást, kapacitást.
  • Frank E. hozzászólt a bejelentéshez.

    Szintén nagyjából rendben van már. Illetve már az azóta eldobott szemét gyűlik.
    Köszönjük a munkát!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Üvegszilánk a Bártfai utca megállónál (Etele úti park #②)"-ról "Üvegszilánk a Bártfai utca megállónál"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Frank E. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Törökverő út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Illegális lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fülőke utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére