Megoldott

Mocskos buszváró

Anonim Járókelő

A buszváró több hónapja megérett a takarításra, fertőtlenítésre.Június óta ilyen, Bkk-nak hiába jeleztem.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szent István út 86

Hozzászólások

  • Dr. Bede Péter József lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    2023. 12. 09.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, megtörtént a rendbetétele Köszönöm
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A váró takarításra megtörténik, köszönjük.
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/2783/1/2023/V4 Ügyintéző: Kováts Péterné

    Társaságunknak címzett, a Szent István úti buszmegállóval kapcsolatos levelét 2023. szeptemb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére