Megoldott

Favédő perem kockakövek kiesve, szétszórva

Kockakövek akadályozzák a járdán közlekedést. A fűben is van pár eldobálva.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Vérmező út 12

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Járda"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a tér szélén lévő járda, fent...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük a kiegészítést, ez segít abban, hogy a hiba forrását is meg tudja szűntetni a felelős szervezet.
    A feltöltött képen a Vérmező úton (a 12-es szám előtt) látom a problémát. E...
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés nevét "Útjavítás után ott hagyott kockakövek"-ról "Favédő perem kockakövek kiesve, szétszórva"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem útjavítás utan maradtak ott a kövek. Ezt honnan szedtétek? Miért írtátok át a címet? Írjátok vissza, mert ez így nem igaz!! Nem értem, miért kell bele okoskodni. A szegély esett szét.
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    1 + 5 kátyú a szegélynél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hunyadi János út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    AsTÓria

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    F3V6+M4 (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére