Megoldott

Járda lejárata nincs szabadon

Anonim Járókelő

A Bartok Béla út és Thallóczy Lajos utca sarkán fel lett festve az úttestre ,hogy meddig lehet parkolni ,de a járdának lejáratát nem vették figyelembe igy gyalogos forgalom akadályozva van. Á fényképek hétvégén készültek.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 137

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Korrigáltak parklóhely kijelöléseket.
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    HIV.SZ: 00130805

    Az 2023. szeptember 23. napon, Újbuda Közterület-felügyelete részére, elektronikus úton továbbított beadványával kapcsolatosan mellékletben megküldöm a válaszlev
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    járdára lógó letört fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Csúszós balesetveszélyes járdaszakasz.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére