Megoldásra vár

illemhelynek használt közterületen lévő lift

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023. 11.21.
BKK válasza:
A bejelentés nyomán az érintett felvonó nagytakarítására irányuló intézkedést megtették. Az illemhely létesítésére vonatkozó javaslat nem tartozik sem a BKV Zrt., sem a BKK Zrt. hatáskörébe. Ezzel kapcsolatban javasoljuk a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. megkeresését.

---
FRISSÍTÉS: 2023. 09. 25

FKF: "Tájékoztatjuk, hogy a liftet nem Társaságunk takarítja, azonban a probléma megoldása érdekében felvettük a kapcsolatot az illetékessel."

------------

Budapesten a Keleti Pályaudvar előtti téren van egy lift, amely nagy segítség a metrókhoz, jegypénztárakhoz lejutáshoz a mozgássérülteknek, gyermekes, babakocsis szülőknek, csomagokat cipelőknek. Rengeteg külföldi is igénybe veszi.
Az a probléma, hogy többen toalettnek használják, így vastag koszréteg található kívül-belül, az aljzata szinte mindig vizelettel szennyezett, ennek elviselhetetlen szagával. A liftet gyakran használom, de még soha nem tapasztaltam, hogy takarítanák, pláne fertőtlenítenék.
Szükséges lenne, hogy felelősen, rendszeresen tisztítsa annak működtetője. Lehetne a mindkét szinten lévő ajtajára elhelyezni egy tiltó piktogramot, illetve egy táblát, hogy hol található a legközelebbi nyilvános illemhely. Szerintem lehetne a Baross téren elhelyezni egy esztétikus, könnyen tisztán tartható illemhelyet.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Budapest-Keleti

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Keleti pályaudvar kerengő részében, valamint a pályaudvar peron
    szintjén található nyilvános illemhelyek egyike sincs a Fővárosi
    Csatornázási Művek tulajdonában, azokat nem tár
    ...
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023. 09. 25 FKF: "Tájékoztatjuk, hogy a liftet nem Társaságunk takarítja, azonban a probléma megoldása érdekében felvettük a kapcsolatot az illetékessel." ------------ Budapesten a Keleti Pályaudvar előtti téren van egy lift, amely nagy segítség a metrókhoz, jegypénztárakhoz lejutáshoz a mozgássérülteknek, gye...

  • R eni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0044037/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00130731

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy a bejelenté
    ...
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Budapesten a Keleti Pályaudvar előtti téren van egy lift, amely nagy segítség a metrókhoz, jegypénztárakhoz lejutáshoz a mozgássérülteknek, gyermekes, babakocsis szülőknek, csomagokat cipelőknek. Rengeteg külföldi is igénybe veszi. Az a probléma, hogy többen toalettnek használják, így vastag koszréteg található k...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a liftet nem Társaságunk takarítja, azonban a probléma megoldása érdekében felvettük a kapcsolatot az illetékessel.

    Tisztelettel: Budap...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem takarítják a megállókat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Köki beázás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Kőbánya (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megrongált megállótábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Táborhegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére