Megoldásra vár

Üreg

FRISSÍTÉS 2023.11.14.
IX. kerület válasza:
Illetékesség hiányában válaszadás céljából az alábbi bejelentést a Budapest Közút Zrt. részére továbbítani szíveskedjenek.

---
A Boráros tér és a Ráday utca sarkán lévő aknafedél mellett van egy kisebb üreg.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ráday u. 65

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IX. kerület, Ráday u. 65. előtti járdán a sérült fedlap cseréjét és az akna javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPE...
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "A Boráros tér és a Ráday utca sarkán lévő aknafedél mellett van egy kisebb üreg."-ról "FRISSÍTÉS 2023.11.14. IX. kerület válasza: Illetékesség hiányában válaszadás céljából az alábbi bejelentést a Budapest Közút Zrt. részére továbbítani szíveskedjenek. --- A Boráros tér és a Ráday utca sarkán lévő aknafedél m...

  • R eni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők Csapata!

    Illetékesség hiányában válaszadás céljából az alábbi bejelentést a Budapest Közút Zrt. részére továbbítani szíveskedjenek.

    Tisztelettel:
    Budapest Főváros IX. Kerület
    Fere
    ...
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Porladó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vaskapu utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére