Megerősítésre vár

Kettétört fa és a maradványa

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023.10.13.
FŐKERT válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek."
--------------------
Még június közepén törték ketté ez a fát. Jelenleg bokorként funkcionál, nem adta fel.

A többi részét pár méterrel arréb húzták és azóta is ott van. Pont szemben a kerületi rendőrséggel.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bocskai út 75a

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! Köszönjük a visszajelzést! A fát még nem pótolták, így - hacsak nem kéred - még nem zárjuk megoldottként a bejelentést. Üdv: Zsófi
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már elvitték.
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. november 9., csütörtök 18:21
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Még június közepén törték ketté ez a fát. Jelenleg bokorként funkcionál, nem adta fel. A többi részét pár méterrel arréb húzták és azóta is ott van. Pont szemben a kerületi rendőrséggel."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.10.13. FŐKERT válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésé...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budapes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budapest, Bikás park (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belógó ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Túlburjánzott sövény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Open Eye
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szerémi sor (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére